| LeEu a întrebat:

Ce oameni pe....TPU! Am pus si eu o intrebare la aceasta categorie si mi-a fost stearsa.Nu am injurat in acea intrebare,nu fost vorba de piraterie, nu am postat Spam-uri si cu toate aste a fost raportata.La categorie Dragoste&sex orice idiot pune intrebari cu cuvinte obscene.La intrebarea mea pentru ca cautam o subritrare de la un film mi-a fost considerata pirarerie sau alt ceva.Si altii de pe TPU au cautat acest film dar intrebarea lor nu a fost stearsa. Iar utilizatorul NeLuL posteaza Link-uri cu piraterie! DE CE?! Da stiu, o sa-mi raportati si intrebarea asta..pentru ca unii se simt "jigniti"! ASTA E FOST PAREREA MEA!

4 răspunsuri:
| Lucaci a răspuns:

Mi se pare si mie gresit sa pui o intrebare obisnuita, iar altii sa ti-o raporteze, pe cand ceilalti scriu niste cuvinte groaznice.Eu te sustin si nu vreau funda deoarece mi-am zis si eu parerea.Mult noroc!

| DimLight a răspuns:

Ghinion, insa cine a raportat e extrem de prost; poti avea filmul original in engleza sau ce limba o fi fara a avea subtitrarea in romana, acum depinde ce ai scris tu. trebuia sa cauti pe google intai sau daca nu foloseste bsplayer-iti cauta automat o subtitrare

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai căutat in rubrica "Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin" aflata pe coloana din stanga, imediat sub "Prieteni"? Acolo daca o gasesti si, cu siguranta, va aparea in cateva zile, solicita butonul "doresc reanalizarea intrebarii".
Mai bine pune-o din nou si gata! Ce film cautai? Abia astept!
Uneori sunt sterse din greseală, sunt sigură. De unde stii tu ca unele link-uri sunt piratate? Cum le cunosti? Poate si eu am trimis atatea...dar nu-mi dau seama daca sunt, sau nu, piratate. De multe ori te opreste robotelul si-ti spune ca e ilegal si daca-ti asumi raspunderea n-ai decat să continui, daca nu, nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si protesteaza in Piata Universtatii!