| anonim_4396 a întrebat:

Oameni buni! Ce aveti la cap? Acum cateva minute am pus o intrebare care era asa "de unde pot downloada picasa 3?" iar apoi mi-a fost stearsa intrebarea sad Incalca vreun regulament sau am injurat ceva, sau e vreo piraterie sau este vreo hackereala? sad De ce mi-ati sters-o? Va apuca?sad angry

2 răspunsuri:
| usernameSg0 a răspuns:

Tu ai intrebat de unde poti downloada picasa, mie mi se pare piraterie dar nu ar fi trebuit sa-ti stearga intregarea.