| Kanpeki a întrebat:

Ce parere aveti de anime-ul One Piece? Merita vizionat?

8 răspunsuri:
| AleAnyo a răspuns:

Ei bine, e un anime foarte reusit si da, merita vazut. Daca iti plac anime-urile, uite inca cateva care sigur ti-ar placea:
1.Naruto -> Naruto Shippuden(eu ma uit la acest serial in momentul de fata si il iubesc

| Kanpeki explică (pentru AleAnyo):

laughing Sunt la zi cu toate episoadele si capitolele manga din Naruto si Naruto Shipuden ( e animeul meu favorit ) big grin

| AleAnyo a răspuns (pentru Kanpeki):

Si al meu big grin

| AleAnyo a răspuns:

Ce, frateeeeeeee! De ce nu mi-a postat tot raspunsul?! Si scrisesem ogramada de chestii care te-ar fi putut ajuta! Frate,,, las' ca intru pe 9GAG acum, ca sa ma oftic in pace si sa-mi treaca nervii!
Un singur lucru din rasp meu ti-l mai zic acum, k nu mai am nervii necesari sa o iau de la capat: pe www.anime.kage.ro poti viziona foarte multe anime-uri, printre care, si cele mentionate de mine in rasp anterior care nu a fost publicat complet

| Kanpeki explică (pentru AleAnyo):

Mersi. Eu ma uit pe animekage.com. Mi se pare ca apar mai repede episoadele noi happy

Răspuns utilizator avertizat