| Ionutszu a întrebat:

Ce parere aveti despre anime-ul : Fate-stay night: Unlimited Blade Works?
Este interesant, merita vizionat?

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Eu am vazut fate zero stay. Daca vrei sa le iei in ordine sa te uiti mai intai la zero dupa stay night.Eu zic ca merita animatia e printre cele mai bune pe care le am vazut si povestea a fost destul de buna in zero sunt curios ce se intampla in stay night insa nu am putut sa il gasesc dublat in engleza tu de unde le iei sau cum le vezi?

| Ionutszu explică (pentru Bobby711):

Am vazut seria asta despre care am mentionat mai sus pe anime3kage.com pe la ep 13 nu stiu exact.

| GabbyMTH a răspuns:

E intereasnt? DA. Merita vizonat? YEAH ..Are plot holes mai mari ca fundul lui Kim K? OH HEEELL YEAH ..deci, cat timp nu te deranjeaza the plot holes uita-te.