| Nuosamighicestiusernameulproasto a întrebat:

Ce parere aveti despre avocatul Filip Florin din Burlacita? Mie mi se pare complet penibil

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Azi m-am uitat si eu la reluarea "Burlacitei" si nu stiu... pur si simplu imi era mi-e rusine in numele lui. Nici nu inteleg de ce s-a mai inscris. Sau macar putea sa fi plecat din emisiune din moment ce vedea ca toti isi bateau joc de el. Era penibil, parea gay si mai avea si fite + ca eu nu cred ca era avocat [ era cam analfabet, vorbea foarte prost]. Ma mir ca Bianca l-a dat afara. Chiar credeam ca-l mai tine vreo 2 editii sa mai rada de el.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Era mai mult decat penibil. laughing
Intr-un fel, m-a bucur ca l-a eliminat bianca pentru ca habar nu am cum de a ramas pana acum, la felul cum se comporta si arata.
Dar pe de alta parte era mai amuzanta emisiunea asa. laughing
Acum o sa fie cam liniste. laughing

| valThina a răspuns:

rolling on the floor)) am vazut si eu azi ca mi-a zis o colega ca a fost caterinca laughing)) ce am imi ras de el laughing)))) aoleu laughing)))rolling on the floor))))))) mare "domn" in viata laughing))))

| Nousername a răspuns:

Si eu m-am uitat la cateva episoade si am ras ingrozitor, are fata de gay.In unele momente chiar e nesimtit. laughing Dar se crede cine stie ce, mai i se zice si avocatu laughing

| ioana100 a răspuns:

Si mie la fellaughingel instructor de modeling?rolling on the floorvai,saracul, pacat ca la dat afara, macar mai radeam si eu putinlaughingmie sincer nu imi place de nici un concurenthappy

| ZeePinkStar a răspuns:

Cred ca avea cateva "functii fictive" laughing cateodata era amuzant, dar deja dadea in penibil big grin

| Nuosamighicestiusernameulproasto explică:

Da,sa stiti ca toti aveti dreptate. Totusi imi pare rau ca a fost eliminat, pentru ca acum nu mai au telespectatorii de cine sa rada rolling on the floor laughing Sa speram totusi ca-l va aduce inapoi, sa-i dea o a doua sansa Bianca ca sa avem si noi ''Entertainment'' rolling on the floor laughing

| Dennys1521 a răspuns:

Da-l bha in pana mea
ala avocat?
stai calma ca numai avocAT NU E ALA
ce penibil?
penibil e putin spus
mi-e rusine de rusinea lui
dar auzi la el
el e doctor,avocat,instructor de modeling,profesor de inot, profesor de engleza, profesor de volei
rolling on the floor
gay infect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest Filip Florin este omul care stie si face de toate laughing Este instructor de modelling laughing rolling on the floor, avocat,doctor, profesor de volei, de engleza si de inot.Cine stie cate alte ''functii'' mai are!
Deci e mega - penibil! Doamne,deci felul in care dansa rolling on the floor si in episodul de ieri ii zicea Andrei (ala care tunde,vopseste sau ce face el) ''balerina lu'tata'' si ''cadana lu'tata'' laughing

Pe de o parte imi pare bine ca a plecat,caci fata lui este insuportabila(parerea mea,cel putin),dar,pe de alta parte,imi pare rau, ca nu mai am de cine sa rad.

Dintre ceilalti concurentI, imi place de Andrei Dumitriu (parca asa il cheama) si de Dl.Praz,care este super dragut si sentimental.

| Cătălinaa12 a răspuns:

Este incredibil. Deci mi se pare ca nu isi are deloc locul acolo. Bine ca a fost eliminat! Este super penibil.