| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de cum s-a terminat Burlacita?

7 răspunsuri:
| Gabiii a răspuns:

Sincer?
Ma asteptam! laughing

| NewDivide a răspuns:

Foarte ciudat, adica nici unul dintre ei.
Imi placea scafandrul dar celalalt chiar o iubea.
Mi-a placut cand a sarutat-o Catalin.
Oare pe cine iubeste?

Ne-a lasat uimiti cred thinking

Mi-a placut cum a fost imbracata

| Mariaa a răspuns:

Ma asteptam la finalul acesta.de cand Adrian si.a facut tatuajul.
Bianca este o femeie ciudata uneori...
acum doreste un catelus,maine doreste pe cineva hotarat.
deci, nici ea nu stie ce vrea...
oricum. oare la cine ii statea gandul? thinking
oare la Cristea? sau la Marica? sau la Catalin, dupa acel ''sarut''.
La Capatos a spus de cateva ori ca pe Catalin il va iubi intotdeauna.
Deci.as fi preferat sa dea cartile pe fata si sa spuna clar la cine se gandea big grin

| Tooooo a răspuns:

Pai 1 la mana fata aia are prea multe fite in cap bine au facut cei 2 baieti ca au vrut sa renunte la ea a fost doar pentru publicitate nici macar un sarut nimanui asta e clar ca are pe cineva afara

| Anonim187 a răspuns:

Cam era d asteptat ca asa se va termina! adica hai sa fim seriosi si fara "vai fata eu, nu stiu ce" majoritatea baietilor proveneau din familii simple, iar Bianca nu are nevoie de un om cu suflet langa ea ci 1 cu bani si ala sa-i stea sub tocu de la pantof. hai sa nu mai ocolim adevarau` ca "ne atrage in interior". Eu nu pot sa cred ca acesti baieti s-au dus acolo pentru fatuca asta chatterbox Mie unu nu mi se pare frumoasa asa cum vad in presa scris zi de zi. Vreau sa-l felicit pe Alin ca nu prea i-a dat importanta si a tratato cu indiferenta. Cand se mai ducea cate unu la intalnire venea apoi cu gura mare (am facut, am dres, am ars) baiatu asta a stat in banca lui la fel cum sunt si eu happy

| Morena30 a răspuns:

Sincer, eu am fost dezamagita de final pentru ca ma asteptam sa aleaga pe unul dintre cei doi desi ea a dovedit in fiecare episod ca nu tine la niciunul. Dupa parerea mea totul a fost un teatru ieftin oh go on.

| anneka a răspuns:

Drama,prea multa drama.Sincera sa fiu mereu i-a placut drama Biancai. Insa mi-e greu sa cred ca nici acum la sfarsit nu a fost teatru.