| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele cu ninja (Enter the Ninja, American Ninja). Stiu ca era voga in perioada 80. Sunt filme bune sau proaste?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mda, cand aveam 10-16 ani atunci imi placea la nebunie... acum prefer altele, ba chiar orice numai sa nu fie tentativele ale de filme! laughing Si da, sunt cele mai tampite filme scoase vreodata! laughing

| wildthing a răspuns:

Mi-au placut mult atunci cand eram pustan si chiar si acum m-as uita daca sa intampla sa fie difuzate pe vreun canal. Sigur ca nu sunt tocmai filme de Oscar, dar ma amuza si ma fac sa imi aduc aminte ca aveam o data 16 ani...si viata era frumoasa. happy