| AdrianaBacescu a întrebat:

De ce se difuzeaza mereu filme de actiune repetate in special Indiana Jones, Top Gun, Mission Impossible? De ce nu se mai difuzeaza in Romania filmele de actiune din perioada de glorie (Enter the Ninja, American Ninja, Buckaroo Banzai, Remo Williams, Southern Comfort, Escape from Alcatraz, The Getaway, Full Metal Jacket, Missing in Action, Face/Off, Bloodsport, Kickboxer, Highlander). Care ar fi motivul in general?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

IQ - îl celor care se uită la TV.

| wildthing a răspuns:

Or fi uitat de ele...sau poate e un motiv financiar

| vodami92 a răspuns:

Poate ca sunt fani al acelor filme! ori ca au audienta cu astea!