| SaveTheNature a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul The Grey?

3 răspunsuri:
| gianitheone a răspuns:

Sincer,ma asteptam la mai mult...sunt un pic dezamagit...o lectie despre natura, relatia ei cu omul, si cam atat.Cam un film de "duzina"!

| SaveTheNature explică (pentru gianitheone):

Nu sunt de aceeasi parere. Scuze. Eu nu ti neaparat ca filmul pe care il urmaresc sa coste milioane de euro realiozarea lui. Ci sa fie gandit. Sa invat ceva din el
Parerea mea-un film excelent facand comparatie cu Twilight de ex, care e un film total tampit.Sa nu mai zic de filme precum Alien, Predator, si alte fanteziilaughing

| gianitheone a răspuns (pentru SaveTheNature):

Nu am comparat niciodata THE GREY cu TWILIGHT...stii de ce? nu se compara.Twilight este total pe langa gusturile mele, asa ca aici iti dau dreptate.Doar ca ma asteptam la mai mult.