| IonutSiAtat92 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul serial "Messiah"? Va place? L-am vazut pe tot si ii dau nota maxima.

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Antihristul apare primul, nu Iisus.

| IonutSiAtat92 explică (pentru Celcestietot):

Prietene,lasa-ma cu cine vine primul, aici e vorba despre un serial.

| Celcestietot a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Da, dar este ca și cum filmul ar trebui sa fie despre Hansel și Gretel, iar eu fac scenariul cu Albă ca Zăpada. Ce serial frate, căci te învață numai prostii și după ce l-ai vizionat, îți rămân în cap tot felul de prostii cu privire la "Iisus". Măcar dacă era făcut pe baza a ceea ce s-a întâmplat...
Tu știi că multă lume va confunda pe Antihrist cu Iisus? Știai că serialul este unul menit să înșele lumea?

| IonutSiAtat92 explică (pentru Celcestietot):

Sunt ateu.Nu ma afecteaza cu nimic.laughing)

| J0B0MAT a răspuns:

Nu l-am văzut. Dar am văzut recenzii bunicele și dacă tot zice lumea că e bun, o să îl încerc și eu.