| TheStory a întrebat:

Ce parere aveti despre oscaruri? Cine credeti ca merita oscaruri si cine nu? Eu cred ca Argo a meritat oscarul pentru cel mai bun film.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Pentru prima data sunt multumita in privinta premiului, Argo a meritat pe deplin sa castige

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu am vazut Argo,deci nu-mi pot da parerea...
voiam totusi ca Jessica Chastain sa castige
cat despre restul, singurele probleme au fost lungimea (cand am ajuns pe la sfarsit deja voiam sa-mi scot ochiilaughing ) si prezentatorul. dupa cum a spus-o si el, mai bine prezenta Amy si Tinalaughing
Oricum, macar a fost mai bine decat anul trecut, cand a prezentat Anne Hathaway si James Franco.

NOname
| NOname a răspuns:

Personal, mi-a plăcut Amour (pentru profunzimea şi sinceritatea lui) şi Django Unchained (mai puţin finalul, mult prea forţat pentru gustul meu).

| Pricked a răspuns:

Nu-l consider pe 'Argo' cel mai bun film al anului, insa cine sunt eu sa critic alegerile alora.

Oricum, Daniel Day-Lewis si-a meritat premiul.

| darrio2007 a răspuns:

De acord.