| lorrena97 a întrebat:

Ce se intampla in urmatorul episod din The vampire diaries din sezonul 3 episodul 11?

3 răspunsuri:
| Alinuu24 a răspuns:

Copiluu, daca nu stii ins k filmul nu a aparut, nu? Noi suntem medii sa stim?hee hee

| sab_7576 a răspuns:

Inca nu a aparut apare pe 13... dar poti sa te uiti pe youtube la triler... funda?

| flori_2353 a răspuns:

Buna se pare ca apare cate un episod in fiecare vineri din cate am vazut eu si urmatorul va aparea pe 13 ianuarie si daca doresti poti sa imi dai fundaaaaaaaaa?