| Cătălin11 a întrebat:

Ce se va intampla in Fast and Furious 7 cu Brian O'Conner, tinand cont ca Paul Walker a murit acum un an? Va personajul va fi pana la capatul filmului sau va disparea pe parcursul lui? Vreau explicatii, nu link-uri.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BlaDe17 a răspuns:

Tu nu ai citit pe internet?
S-au zis destule...
Nu iti voi da niciun link, iti voi spune ce am citit eu.
Dupa ce au stabilit sa nu opreasca filmarile, si sa continue filmul, au hotarat ca personajul Brian sa se retraga din actiune pentru a avea grija de copil, pentru ca deja Paul Walker terminase de filmat scenele mai importante, asa ca, sa nu moara in film, l-au facut sa se retraga.

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Nu, rolul lui va fi jucat de fratele sau cred in scenele de dupa moartea lui si fata ii va fi modificata putin pe pc...dar va aparea pana la final.

| Klaudiu214 a răspuns:

Din ce am inteles filmul fast and furious 7 va face intr-un fel sa joace si Paul Walker si sfarsitul sa fie ceva gen cum s-a intamplat sa moara el

| May5Maslover16Rusher2009 a răspuns:

Este declarat în tot peste tot în mass-media si concret: rolul lui va fi jucat de fratele lui Paul Walker.