| anonim_4396 a întrebat:

Buna,pentru cei care au urmarit Fast and Furious,stiti sa imi spuneti si mie ce se v-a intampla cu Fast and Furious 7, dat fiind faptul ca Paul Walker (Brian O'Conner) a murit? Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| Cry_Crysty_1995 a răspuns:

Din cauza ca a murit sa amanat filmul, apare in mai in 2015 si da o sa continue, o sa joace fratele sau in film (seama f mult cu paul walker), fast 7 e continuarea la tokyo drift.

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

O sa vezi tu cand apara filmul.

| irinuk28 a răspuns:

Ma refer la faptul ca daca acesta a murit, filmul v-a mai continua si in lipsa lui? Si daca da, cand o sa-l vedem?

| Cry_Crysty_1995 a răspuns (pentru irinuk28):

Din cauza ca a murit sa amanat filmul, apare in mai in 2015 si da o sa continue, o sa joace fratele sau in film (seama f mult cu paul walker), fast 7 e continuarea la tokyo drift.