| Duucu a întrebat:

Am înțeles că a murit astăzi Paul Walker,cel care juca rolul lui O'Conner în Fast and Furious. Știți cumva dacă filmul merge mai departe, fără el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul va continua cu siguranta. Au ajuns la final cu filmarile si pe contul de twitter official al filmului Fast & Furious 7 nu s-a scris nimic ca s-ar opri din productie.

Probabil deja au terminat filmarile, pentru ca se filmeaza de 2 luni la el. Si sigur filmul ii va fi dedicat chiar acestuia!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Va fi inlocuit. Chiar daca vor trebui sa macheze un actor ca sa termine filmul. la sfarsit va muri si gata. Va urma un nou film pornind de la faptul ca s-a gasit ceva, un frate, un copil, etc.

| OnuOnulică a răspuns:

Am auzit si eu azi sad
Cu siguranta daca o sa continue nu o sa fie la fel fara el sad
R.I.P Paul Walker sad

| SERIALS a răspuns:

Tocmai azi am aflat:-( Sarmanul, si asa de tinar...

| lullaby23 a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! Filmul s-a filmat deja.

| Cristi94de a răspuns:

Tie in loc sa iti para rau pentru el... te intereseaza filmul.

| Duucu explică (pentru Cristi94de):

Am spus cumva că nu-mi pare rău?