| eviltwinnn a întrebat:

Ce serial imi recomandati? Sa fie genul acela de serial in care episoadele se leaga intre ele, daca intelegeti ce vreau sa spun.

Seriale recent terminate de mine: game of thrones, vikings.

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, House M.D., Prison Break, Desperate housviwes, The mentalist, True Detective, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prison break
breaking bad
lost

| faramatania a răspuns:

Arrow,Lost,The Leftovers, Resurrection, The Returned/Les revenants, The Red Road (cu Jason Momoa), The Walking Dead, Rectify, Hemlock Grove, Salem, Outlander (2014),mai poți încerca Merlin și Legend Of The Seeker

| ALGator a răspuns:

Cineva mi-a recomandat Homeland.

| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Pai daca vrei seriale iti recomand:Fast and Furious 1, 2, 3, 4, 5,6,7(apare in 2015)
Funda big grin?

| johnnymax a răspuns (pentru Florian_Geany_1972):

Wtf... asta nu e serial

| johnnymax a răspuns (pentru Florian_Geany_1972):

Rome de pe HBO din perioada 2005 2007

| suntserios a răspuns (pentru Florian_Geany_1972):

Pai daca vrea seriale tu de ce ii recomanzi filme?

| Florian_Geany_1972 a răspuns (pentru Florian_Geany_1972):

Fast and furious 7 apare in 2015 big grin

| Florian_Geany_1972 a răspuns (pentru johnnymax):

Ba,e 7 parti, nu te mai baga tu

| Florian_Geany_1972 a răspuns (pentru johnnymax):

Daca vrei sa stii domnu CUTARICA, acel film este Fain, uitate si tu, e cu masini, si are o poveste frumoasa laughing) big grin

| Florian_Geany_1972 a răspuns (pentru suntserios):

Prison preak, este joc... uite cam asta de ex. spartacus.

| Rule a răspuns:

Breaking Bad priveste

| anonimcuA a răspuns:

Spartacus