| anonim_4396 a întrebat:

Ce serial v-a placut mai mult, Inima de tigan sau Regina? Si de ce?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NormalUser a răspuns:

Amandoua sunt frumoase in felul lor unul este mai siropos in care avem lupta pentru dragoste indiferent de ednie iar cel de-al doilea este asemanator la unele faze numai ca Regina este cu mult mai multa actiune. Personal me-a placut mai mult Regina.

| W3ZzoRe a răspuns:

Cel Mai Mult Imi Place Inima De Tigan Dar E Super Fan Si Regina Pentru Ca O Jucat State happy In Ele.
Sunt Super Pentru Ca Au Avut Foarte Multe Momente De Comedie + Faza Cand State Il Acuza Pe Stefanel Alalaughing Ca I-o Furat Auruhappy