| nobooody a întrebat:

"Inima de tigan" si "Regina" sunt acelasi serial?

Răspuns Câştigător
| GheizarYx a răspuns:

Este acelasi serial numai ca sunt personaje noi si poarta nume diferite..Adica de la Inima de tigan, a trecut la Regina ( cu aparitia unui nou personaj care poarta aces nume)... Funda?

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Poti spune si asa.
E o continuare.

| Capriciu a răspuns:

Da, acelasi serial, insa difera personajele putin si actiunile, insa pare ca o continuarea.

| Molodoi a răspuns:

Nu este acelasi serial, este a doua parte, un al doile sezon.

| biancamari2000 a răspuns:

Da,este acelasi serial, doar ca pare a fi o continuare a povestii.In regina, mai apar personaje noi. Sper ca te-am lamurit! Funda? happy

| nobooody explică:

Mersi mult)

| nobooody explică:

Dar merita sa le privesc?