| StReEtDaNcEaNa a întrebat:

Ce seriale ati privit si v-au captivat? Niste titluri va rog si pe scurt despre ce este vorba.Va multumesc!

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex...

Trebuie să le vezi. N-are rost să le descriu.

| LoveSleep a răspuns (pentru NOname):

Faine gusturi

| NOname a răspuns (pentru LoveSleep):

Mersi. happy

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

N-am vazut ultimul sezon din Lost laughing
Am urmarit tot serialul, cu interes chiar, si din niste motive n-am vazut sezonul 6... mi-am tot propus sa-l vad, acum a trecut prea mult timp... habar n-am cum s-a terminat happy

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Mă crezi că nici eu? laughing Ştiu doar că serialul mi-a plăcut mult peste medie.

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Mie-mi plac SF-urile happy
Si comediile! Friends, Seinfeld, Two and a half men...
Pana si la Bundy ma mai uit din cand in cand laughing

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Da, şi mie. La ultimele două m-am uitat şi eu.
Dacă vrei comedii, e faină şi Modern family.

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Da, am auzit de el, n-am vazut. O sa tin minte, mersi happy

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Cu drag. happy

| LonelyLoner92 a răspuns:

Supernatural, Spartacus Blood and sand, teen wolf.

| OnuOnulică a răspuns:

Being Human (2008) e vorba despre 3 prieteni care locuiesc în aceiași casă. Unu din ei e vampir, altu vârcolac și fantomă.
Teen Wolf (2011) un adolescent oarecum ciudat este atacat de un vârcolac și moștenește blestemul de a fi vârcolac. Serialul e foarte interesant și chiar merită.
The Vampires Diares (2009) doi frați se vampiri se luptă să câștige inima Elenei, fata de care sunt amândoi indrăgostiți, și acest serial merită foarte mult.

| faramatania a răspuns:

Banshee,Black Mirror, Sense8, GOT, Gotham, True Detective, Blood And Oil, Wicked City, Into The Badlands, The Family (2016-),Lost,The Shannara Chronicles, The Magicians, The 100, Lilyhammer, Wayward Pines, True Blood, Six Feet Under, Prison Break, The Sopranos

| Doub a răspuns:

Prison Break, zâmbetul lui Miller e divin.batting eyelashes

| WaterDrop a răspuns:

Gotham
Fargo
Sillicon Valley

Vezi pe imdb despre ce sunt.

| ubox7007 a răspuns:

American Dad!, Family Guy, The Cleveland Show