| criss007 a întrebat:

Salut puteti sa-mi spuneti si mie niste seriale coreene de dragoste actiune gen city hunter sau fugitive plan b

2 răspunsuri:
| alinutzapissy a răspuns:

Boys over flowers dragoste si putina actiune, You are beatiful dragoste si comedie. Btw boys over flowers varianta coreeana, exista si o varianta japoneza. Eu o prefer pe cea coreeana e mult mai captivanta big grin vizionare placuta :*

| ImiUrascViata a răspuns:

Incearca silver hawk e comedie, actiune, superhero si cred ca romance daca nu ma insel si este facut cu asiatici daca nu ma insel.