| Elenaaluciana a întrebat:

Ce seriale cu adolescenti imi recomandati sa urmaresc? Dar vreau unele de 20-25 min/episod

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

| faramatania a răspuns:

Nowhere Boys (2013/25 min.),altele cu adolescenți :Blue Mountain Stete,Finding Carter,Awkward,Skins,Gossip Girl,The O.C., Jane By Design, The Carrie Diaries, The 100, Star-Crossed,The Tomorrow People,Misfits,PLL, Ravenswood, TVD, Hemlock Grove, Teen Wolf, etc.

| Lawliet14 a răspuns:

90210 (TV series) este ceea ce cauti. Sunt 5 sezoane, 2008-2013. E vechiul Beverly Hills dar cu personaje noi si de pe vremea noastra.

| devor a răspuns:

Gossip girl,pretty little liars,Divergent, Hunger games, lol, the last song, the fault jn our stars