| KidnappedAlien123 a întrebat:

Ce va place mai mult sa incepeti un serial sau sa va uitati mereu la filme? eu le fac pe amandoua dar imi plac mai mult serialele,filmele sunt asa,vad un film bun de care ma bucur pe termen scurt,serialul e pe termen lung si te implici emotional foarte mult si personajele cele mai interesante din seriale avem pe Dexter,Walter white,tony sopranos, t-bag,scofield, tyrion etc.

Răspuns Câştigător
| Fieraru23 a răspuns:

Seriale ca sunt mai scurte in sensul ca te uiti cand vrei dar cu filme e mai naspa ca la alea te uiti cand mult timp liber ca acum de la generatia lu Scorsese sau cum il mai cheama si pe ala, filmele is de vreo 3 ore

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Prefer cateva filme saptamanal. Seriale mult prea rar.

| ReddY25 a răspuns:

Filme

| Eireann a răspuns:

Din pacate nu prea am timp de filme. Un episod vad cat timp mananc, seara cand pe jumatate dorm, dar un film cap- coada nu am mai vazut de cateva luni.

| helpforyou a răspuns:

La filme. Nu prea imi plac serialele.

| timidu89 a răspuns:

Filmele bune sunt rare. Ma uit și la seriale. Serialele parcă sunt la nivel superior.

| Trixt3r a răspuns:

Imi plac ambele, din pacate serialele nu mai sunt ce au fost candva si acum in loc de 20-22 de episoade pe sezon scot doar 8-10 episode, apoi trebuie sa astepti un an pentru urmatorul sezon si iti pierzi interesul. (daca nu-i dau cancel)
Serialele mai vechi erau pe la 20-22 de episode si aveau pauze de doar 4-6 luni intre seazoane.
Acum ai 8-10 episoade si trebuie sa astepti inca un an.

| CosteDragos a răspuns:

Filme.Eu de fiecare data ma implic emotional deoarece imi place sa vad cand fata il implora pe baiat sa ii ofere mai multa dragoste.