| intreb597654 a întrebat:

Ce ziceti, trebuie putin creier sa intelegi anumite seriale filme? As zice ca da, eu mi-am batut capul cu mulholand drive si nu am inteles nimic si cu nu country for old mel dupa 1h l-am inchis ca m-a derutat, voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu te uiti la serialele pentru varsta ta, ca sa le intelegi?

| doctorandus a răspuns:

Mulholland Drive se dorea serial. Așa că ăla era doar primul episod (episodul pilot).

| Eireann a răspuns:

Toate filmele lui David Lynch sunt un pic intortocheate - Mulholand drive probabil mai mult decat celelalte. Dar No Country For Old Men este destul de linear si usor de priceput, poate nu erai tu in starea de spirit potrivita sau nu ai fost atent.

| CleanHeart a răspuns:

Normal că trebuie dar atunci când faci pasiune pentru ele le înțelegi fara sa vrei, am văzut peste 600 de seriale cu tot cu telenovele dar ce e drept sunt deja plictisita de ele și mă mai bucur când mă uit cu cineva

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Da, trebuie creier sa intelegi filme si seriale.