| andreipuiu a întrebat:

Cei care au vazut filmul The Hobbit: The battle of the five armies la cinema, imi puteti zice daca lipsesc unele parti din trailer? adica m-am uitat pe net la film, si nu am gasit unele parti care erau prezentate in trailer sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei vedea restul in editia extinsa... poate.

| andreipuiu explică (pentru anonim_4396):

M-am uitat iarasi la film, pe un site unde avea grafica la 720, deci se vedea perfect...dar tot lipsesc unele parti sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreipuiu):

Asteapta editia extinsa cand se va lansa DVD/blu ray peste câteva luni.