| M1ST3R10 a întrebat:

Salut vreau sa fac o rezervare la Cinema City Bacau la filmul The Hobbit The Battle Of The Five Armies si nu stiu ce rand sa aleg 6, 7, sau 8 ma poate ajua cineva?

Răspuns Câştigător
| AlicEcila a răspuns:

Eu as zice sa stai pe locul 8.

| M1ST3R10 explică (pentru AlicEcila):

Ok mersi de raspuns randu 8 ar veni chiar in centru ma gandeam ca daca aleg randu 6 sa nu se vada ok 3d-ul si de asta mersi mult inca odata

| AlicEcila a răspuns (pentru M1ST3R10):

Nu ai pentru ce!winking

3 răspunsuri:
| AlicEcila a răspuns:

Raspunsul e greu de dat, insa o sa va zic cat ceva din experientele mele personale.
1. Primul lucru: imi place sa stau cat mai central. Tot timpul am urat din suflet sa ma uit dintr-o parte la film. Cica nu ar fi sanatos nici pentru ochi.
2. Imi place cat mai in spate. De cele mai multe ori stau pe ultimul rand (la peluza cum zic eu). Asta si pentru ca nu-mi place sa am pe cineva in spate (uneori, daca sala nu este indeajuns de inclinata, orice aplecare usoara in fata s-ar putea sa-l disturbe pe cel din spatele tau). De asemenea, este mult mai odihnitor.
Sa trag si niste concluzii: conteaza cinematograful, conteaza felul tau de a fi, conteaza multe. Nu exista locul cel mai bun la cinema.
Sper ca te-am ajutat. Funda?