| natsuo a întrebat:

Cei care urmaresc siteul AnimeKage, aveti idee de ce nu merg episoadele din Naruto Shippuden?

18 răspunsuri:
| pchome a răspuns:

Poti sa specifici de ce? ce iti apare?

| natsuo explică (pentru pchome):

Scuze ca raspund asa tarziu...Cand vreau sa vad orice episod imi spune ca videoclipul nu e disponibil.Nu s-a mai intamplat pana acum, cel putin nu mie...

| pchome a răspuns (pentru natsuo):

Aha,nu e nimic...dar pe toate iti apare ca nu e disponibl(vk, trilulilu, m4upload,engsub)la mine doar pe vk apare ca nu e disponibl la restul merge.asta e la site-ul asta tot pe asta urmaresti si tu?
http://anime-kage-ro.info/anime/naruto-shippuden/

| natsuo explică (pentru pchome):

Da,exact pe asta, dar nici acum nu merg episoadele.Adica manga sau orice alta serie nu are nimic.Pe trilulilu de exemplu merge.
O fi o problema de la site, cred...Nici tie nu-ti merge?

| pchome a răspuns (pentru natsuo):

Nu merge doar pe primul server acolo sus deasupra episodului(Vk)...la restul imi merge, poate it merg pe asta http://www.animekage.org/naruto-shippuden/

| natsuo explică (pentru pchome):

Da,merge.Verificasem acum cateva zile si pe asta, unde tot nu mergea, dar vad ca acum nu mai sunt probleme.Multumesc oricum de ajutor!

| pchome a răspuns (pentru natsuo):

Cp big grin... spor la vizionat big grin(e un anime fain am vazut toata seria de 2 ori) laughing

| natsuo explică (pentru pchome):

:-)Pot sa te intreb care e personajul tau preferat?

| pchome a răspuns (pentru natsuo):

Da big grin... mie imi plac c-am toti dar cel mai tare de naruto, sasuke, kakashi, gay laughing.tie?

| pchome a răspuns:

Ai vazut toata seria?

| natsuo explică (pentru pchome):

Da am vazut-o.Iar mie cred ca cel mai mult imi place de personajul principal si de Itachi...

| pchome a răspuns (pentru natsuo):

Aha... fain big grin nu te supara ca te intreb dar ai fb? si sa imi zici cum e, poate mai vb... daca vrei big grin

| natsuo explică (pentru pchome):

Ok,dar sa stii ca nu am poze cu mine, daca asta te intereseaza. Poti sa mi-l dai tu pe-al tau si eu iti dau cererehappy

| natsuo explică (pentru natsuo):

Ioana iliescu e facebook-ul meu

| pchome a răspuns (pentru natsuo):

laughing... nici eu nu am poze.dar ti-am spus doar sa vb asa ca aici nu intru asa des laughing... al meu e Daniel cretu

| natsuo explică (pentru pchome):

Aaa,care dintre Daniel Cretu esti ca nu stiu pe care sa aleg:-))
da-mi mai bine un link...

| alialexandra94 a răspuns:

Nu urmaresc da poti sa incerci pe chia anime