| rockveion a întrebat:

Cel mai tare film cu extraterestri care invadeaza pamantul in afara de razboiul lumilor?

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Bad Taste (de groaza).

| darrio2007 a răspuns:

Basescu la Covasna.

| geolovesedward a răspuns:

Battle for L.A. happy

| deeutzy a răspuns:

Alien vs pradator?

| PokeEdy a răspuns:

4Aprilie parca nu il mai stiu dar e super tare poate imi aduc aminte.Sau daca nu este 4Aprile Revotia lumii nu stiu sigur iti mai dau un mesaj daca mi-l amintesc e vorba despre extraterestrii avioane e chiar scarbos o parte.Lumea intreaga la final sarbatoreste revolutia lumii ca au invins monstrii.

| PokeEdy a răspuns:

Invadarea lumii:Battle Los Angeles uite unul!

| just1puya a răspuns:

Independence Day

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care-i "cel mai tare", dar mi-a placut "The day the Earth stood still".

| OneMoreChance a răspuns:

Laptic pictures presents :
"Prostia lui DANIEL" partea 2
Daniel este un extraterestru care aduce toti extraterestrii pe pamant, iar laptic ii extermineaza pe toti, dupa care se duce pe buda :-ss