| GolopențaAdrian a întrebat:

Cele mai bune filme si seriale SF?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:AlteredCarbon,Falling Water, BlackMirror, Westworld, Incorporated, Sense8, Caprica, Hard Sun, Wayward Pines, The 100, The Gifted, The Crossing
Filme:Gravity (2013),Interstellar (2014),The Martian (2015),District 9 (2009),Equilibrium (2002),Arrival (2016),Edge Of Tomorrow (2014),Dredd (2012),They Live (1988),John Carter (2012),Total Recall (2012),Looper (2012),Children Of Men (2006),Repo Men (2010),Cloud Atlas (2012),Predestination (2014),The Matrix/seria, Code 46 (2003),The Lobster (2015)

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

La cate sunt am ce alege

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Serialele si filmele independente "Star Track" si urmatoarele,
Serialele "Star Gate" si urmatoarele.

| GolopențaAdrian explică (pentru Bula):

Multumesc! Normal ii se zice Star Trek

| Bula a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da, "Caruta Stelara" big grin

| Superior a răspuns:

Film SF horror de calitate : The Thing (1982)

| Derkes a răspuns:

Dark. E genial!

| Dom1 a răspuns:

Vezi Krypton!

| Nookoo a răspuns:

Dragon Ball Z, GT(anime), cele mai bune desene facute vreodata

| Georgiana0419 a răspuns:

The flash