| anonim_4396 a întrebat:

Ceva filme bune horror? Am văzut atât de multe şi totuşi nici unul exeptând The Exorcist nu m-au făcut să tresar măcar un pic. Fundă

6 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Cel mai tare pe care l-am vazut este: The hills run red, dar mai sunt si :
1.Saw 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 (este sadic)
2.The unborn (este...tot misto )
3. A nightmare on the elmstreet (nu chiar foarte rau dar este misto)
4.The strangers (inspaimntator )
5.Casa de ceara (deasemeanea genial!)
6. Drag me to hell (are si niste parti scarboase )
7.Paranormal activity (este misto dar nu foarte infricosator...cu fantome )
8. Mirrors 1 si 2 (asta chiar merita vazut este suuuperrr)
9.The grudge (eu l-am vazut decat pe trei si nu prea este groaznic.)
10.The hauting in connecticut (asta este super si mi se pare ca era bazat pe un fapt real)
11.Friday, 13th (este genial)
12. Ultima casa pe stanga ( de asemenea super)
13.The box (interesant)
14.The exorcist (este super! )
15. One missing call (interesant... dupa ce m-am uitat imi era frica sa raspund la telefon )
16.Papusa ChucHi-1, 2, 3, 4 ( este misto )
17.Final Destination (erau 5 parti )
18. Orphan (genial!)
19.The Human Centipede (misto si intr-un fel scarbos )
Sunt cele mai tari filme pe care le-am vazut deci o sa iti placa cu siguranta
19. Wrong torn (este misto )

| AllForOne a răspuns:

Incearca "The woman in black". E bun filmul :p

| LupulDeCaraibe a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/trailere/cele-mai-recente/filme-groaza/ AI AICI CELE MIA TARI SI MAI NOI FILME DE GROAZA! BAFTA!;)

| RalucaSmile a răspuns:

Me mi-a placut I know what you did last summer, si the Grudge e destul de bun Mirrors asa si asa

| MuffinCat a răspuns:

Ai vazut ckuchy? sau the mirror? sau orient express? sau vineri 13? sunt multe dar nu le mai stiuhappy

| enake123 a răspuns:

Saw 1-7