| Tristul26 a întrebat:

Salut,as dori sa-mi spuneti niste filme horror foarte bune, dar nu Exorcist sau altele mai vechi pe care probabil le-au vazut toti

4 răspunsuri:
| andreea11Secret a răspuns:

Evil dead (2013)
Este vorba de niste oameni care meg la o cabana si acolo e o carte pe care nu trebuie sa o deschida si... e foarte de groaza
Altele de groaza nu prea mai sunt de exemplu Insidious sau Sinister e o panarama totala sau The ring si Rec filmul asta e singurul care chiar m.a speriat

| alexutzza12q a răspuns:

Eu iti recomand filmul #Blestemul are 3 parti dar si cabana sau impact cu diavolul, mama, Sinister,
cartea mortilor, tarat in iad, inregistrare, si drum interzis