| Stitch92 a întrebat:

Ceva filme SF cu calitate superioara (peste 480p)? Preferabil invazii extraterestre, nu strica daca sunt si 3D (stiu ca cer cam multe).

Răspuns Câştigător
| Tzuna a răspuns:

Eu iti zic cateva nume, sper ca te descurci sa le si descarcihappy... daca nu baga id-ul meu "dannyman_raper" in lista de mess si iti voi trimite filmele cu calitate ultra-superioaratongue (720p sau chiar 1080)

1. District B13
2.Transformers 2 & 3
3.Alien vs Predator
4.Predators (2010)
5.Chronicle
6.Super 8
7.I am number 4
8.Cowboys and Aliens
9.The Darkest Hour
10.Priest

Vizionare placutahappy

| Stitch92 explică (pentru Tzuna):

Iti voi adauga id-ul lista, in caz ca ma apuca iar sa ma uit la filme laughing

2 răspunsuri:
| Aoki a răspuns:

Incearca "John Carter". Il gasesti blu ray.