| Nikoliy a întrebat:

Cine a privit filmul:,, Trei metri deasupra cerului 2. Te doresc", nu stiti, va fi continuarea, adici va aparea si a treia parte?
Dau fundita.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deabia a iesit 2º parte si se cheama tengo ganas de ti. Nu se stie daca vor continua.

| CandyHearts a răspuns:

Deci partea a doua inca nu a aparut in Romania numai in Spania si Rusia. insa il poti vedea online aici http://www.animeytv.com/2011/09/tengo-ganas-de-ti-2012-online.html numai ca nu se vede asa de bine ...si nu va fi o a treia parte findca e un remake dupa "Trei metri deasupra cerului"varianta intaliana care tot numai doua parti are..intelegi? daca da da-mi funde :)

| CandyHearts a răspuns (pentru CandyHearts):

Adica o funda happy..multe funde vreau si eu laughing