| Cris06 a întrebat:

Cine a vazut serialul FAITH? Sud-correan? Ar trebui sa-l urmaresc si eu? Merita?

3 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Eu zic ca merita. Aproape toate serialele coreene merita vazute!

| KangDongSub a răspuns (pentru annaangel17):

De acord cu tine anaangel17 eu nu l-am vizionat prietenele mele sau uitat eu dupa ce am vazut trailer-ul nu prea mo atras ce daca e Le Min Ho actorul nu imi place filmul cum e facut mai mult Fantastic, razboaie si de astea eu ma asteptam sa fie un Film de dragoste misto dar nu este sad

| 47a a răspuns:

Da... e DESTUL de RAU