| Ker0s3x a întrebat:

Cine imi poate recomanda 1-2 filme horror,sa fie neaparat cu oameni posedati,copii,etc,nu imi plac filmele de genul Saw, as vrea un film care sa aiba multe parti din acelea in care sa te sperii.

11 răspunsuri:
| William a răspuns:

Wrong Trun.

| OnuOnulică a răspuns:

Wrong Turn, The Others.

| faramatania a răspuns:

Insidious 1, 2 și 3 (2010/2013/29 Mai 2015), Case 39 (2009),The Woman In Black (2012),The Woman In Black 2: Angel Of Death (2015),The Haunting In Connecticut 2: Ghosts of Georgia (2013),Thir13en Ghosts (2001),The Babadook (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

Haunt
Haunting of Whaley house
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5
Drag me to hell
The conjuring si continuarea Annbelle
Haunting of Connecticut
House of Haunted Hill 1, 2. Vizionare placuta!

| Pardelian a răspuns:

The exorcist

| Pardelian a răspuns:

Chuky

| Clausd10 a răspuns:

Jeepers Creepers.

| onix33 a răspuns:

laughing ai vazut The rite?

| Ker0s3x explică (pentru onix33):

Nu imi pare prea interesant filmul din ce am vazut in trailer.

| vadic9901 a răspuns:

Încearcă seria Activitate paranormală, am spus seria deoarece sunt mai multe filme http://m.cinemagia.ro/index.php?q=Activitate+paranormală&controller=Search

| Maaarrriiiaaa2222 a răspuns:

1.The conjuring este foarte bun, este despre o familie care are diavoli în casă (începe cu o păpușă posedata, aia e altă treabă)
2.The grudge, foarte horror dar are vreo 4 părți
3. Însidious (Capter), bestial dar si ăsta are 2 părți și chiar acum în iunie se lansează Capter 3
4. The last exorcism (are 2 părți)
5. Evil dead, foarte horror dar e cam scârbos plin de sânge
6.Clown, nu e așa de fantastic dar e despre clovni si e destul de înfricoșător
Sper că ți-au plăcut filmele. Pa pup.
Fundiță?