| RickGrimes a întrebat:

Deci HELLO TPU! Am 14 ani,sunt baiat. si NAH imi plac filmele HORROR! Am vazut zeci de filme horror, si sincer nu prea mai stiu la ce film sa ma uit. As vrea sa ma ajutati dandu-mi un film horror BUN,dar bun Gen un cuplu,sau niste adulti,copii,femei nu conteaza pleaca intr-un weekend intr-o padure/la munte/excursie SAU undeva la zapada... IN FINE sa fie padure sau munte sau ce o fi cu zapada sau fara DAR NEAPARAT padure! DACA vreti funda dati-mi Un film cu padure/munte zapada! Ok? Dar sa nu fie FILME DIN ACELEA CU UN CRIMINAL ASA... Sa fie mai horror cu un personaj negativ monstru, sau ceva supranatural nah. sau macar sa fie horror, horror!

Acum va voi spune filmele care le-am vazut ca sa nu mi le dati iar:

-Drag Me To Hell
-Timber Falls(Vacanta Mortala)
-Friday 13th(Vineri 13)
-Donner Pass
-Fritt Vilt (1 si 2) adica Prada usoara in romana.
-Stiu ce-ai facut vara asta
-Saw
-Apel pierdut sau cum o fi in engleza.

Si inca cateva am vazut dar nu le mai tin minte.
DACA IMI DATI FILME GEN ALEA DE MAI SUS,sau cel macar cum v-am spus eu in descriere Aveti o mare funda, vot ce vreti voi! DAR NU dati copy/paste de pe un site ca nu va dau nicio funda! Oricine poate face asta, asa si eu pot intra pe filmehd net si sa dau la categoria horror, dar depinde de placerea mea. poate nu imi place filmul. asa Daca imi dai voi un film Super ( Care l-ati vazut sau vi l-a spus un prieten) Va dau funda + VOT ce vreti, IAR DACA dati si o mica descriere a filmului MULT mai bine!

4 răspunsuri:
| Roxaname a răspuns:

Iti dau eu 3:evil dead; orphan; mirro sper sa iti placa eu le-am vazut evil dead poate nu o sa-ti placa ca la un momentat una isi taie limba si alta bratul iar la orphan e vorba de o femeie care are o boala care o face sa arate de 8 ani iar ea este adoptata de un cuplu care au pierdut un copil iar mai multe nu iti mai spun ca sa nu iti stric surpiza si apropo daca le vrei in romana le poti gasi eu le-am gasit vizionare placuta!

| sebidragon98 a răspuns (pentru Roxaname):

Resident evil.Si mie imi plac filmele horror iti spun asta e cu zombii dar nu e desen sau ceva e cu o infectie de zombii care vor sa omoare oamenii si le musca din carne si altele e foarte fain uitate.

| Roxaname a răspuns (pentru sebidragon98):

Bine am sa ma uit mersi de pont!