| syv12345 a întrebat:

Cine imi spune niste filme cu boyka inafara de undisputed.

5 răspunsuri:
| AdyYingYang a răspuns:

Te referi la Scott Adkins? Daca da uite aici:The Expendables 2, Assassination Games, El Gringo, Universal Soldier: Day of Reckoning, The Tournament, Special Forces. sper ca te am ajutat. FUNDA?

| Trippy a răspuns (pentru AdyYingYang):

El gringo si expendables 2? Sigur?

| AdyYingYang a răspuns (pentru Trippy):

Pai in ele joaca scott:in el gringo e in rolul principal si in expendables 2 nu mai stou ce rol are, dar in assassination games e in rol principal Scott si Van Damme

| Trippy a răspuns (pentru AdyYingYang):

A ok.In el gringo am vazut dar nu sunt prea lamurit la expendables.Mersi frumos!

| AdyYingYang a răspuns (pentru Trippy):

La expendables face parte din echipa bunawinking