| uply a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cel mai tare film de groaza cu exorcizari,exceptand,,Exorcistul", si daca se poate sa fie dupa '90.
Multumesc! Promit sa dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose
Grace :The Possession 2014
The Possession 2012

3 răspunsuri:
| fakeheart1334 a răspuns:

Deci...dupa experienta mea The exorcism of Emily Rose, Grace:The Possession, The grudge, The ring, Anabelle si toate filmele astea populare sunt cele mai slabe filme sad
O sa-ti dau niste filme mult mai bune ca astea chiar de speriat:
Evil Dead
Nothing left to fear
The ghost of goodnight Lane
Restul...ba chiar tot restul filmelor sunt foarte slabe.

| AlexandraBiancaChitimia a răspuns:

Filmul se numeste,, Sawn 5,, e un film horror. Am avut cosmaruri din cauza lui.
Vizionare plăcută!

| TyNyBaa a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=YZADQupAhu4. uitate la trailler, funda?