| MikulAjutor a întrebat:

Cine Stie episodul in care Chuck isi intalneste mama? In serialul Chuck care se difuzeaza pe PRO tv?

Răspuns Câştigător
| DavidCristian a răspuns:

Daca nu ai rabdare. Fii atent intra pe vplay fa cont si dai bataie. E genial nu are rost sa astepti serialul e prea bun. Appp Sexy Shara nu? Ce zici de Morgan... Are el fata de intersect? Te-am facut sa vrei sa afli? Da funda si intra sa vezi cu ochii tai. app Orion sti cine e? ha..asta nu iti spun Funda?

| MikulAjutor explică (pentru DavidCristian):

Scz fratzica am uitat sa m-ai intru pe cont dar iti multumesc foarte Mult.Meriti funda

2 răspunsuri:
| Yandel a răspuns:

Cred ca in ep 6 (care a fost ieri)