| vandfunditzecolorate a întrebat:

Cine stie filme horror bune si infricosatoare? dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Alexandra260 a răspuns:

Penumbra, Casa de ceara, Cele 13 fantome, http://www.besthorrormovielist.com/ gasesti aici pe cele mai de groaza.

5 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

The Grudge, Mirrors

| Classy a răspuns:

"Mireasa lui Iuda"; "The Grudge"; "Autopsy"; "The Man Behind the Curtain";"666: The Child";"Bloodlines";"The House of the devil" Funda?

| Addiction a răspuns:

Emily rose

| A98 a răspuns:

DRAG ME TO HELL jeepers creepers(1si 2) mirrors devil's diaries urmarestele cu placere mie mi-au placut multwinking

| elizabeth a răspuns:

The grudge
Devil
Saw 4
Respire
The Exorcist
Priest
Scream 1, 2, 3,4
The Walking Dead
Shutter Island