| augu200 a întrebat:

Cine stie filmul Suflete Pereche cu Manav si Archana? Cum vi se pare Archana? Adica ce va place la ea si ce nu va place? Ca sa stiu.

Răspuns Câştigător
| AlExAnDrAallle a răspuns:

Eu stiu filmu e frumos,, Archana e o actrita buna foaca foarte bine rolu, totul dar momentan nu prea il mai vizionez,, dar jaca foarte bine

| augu200 explică (pentru AlExAnDrAallle):

In film.Eu zic ca are un suflet bun, face toate astea pentru familia ei si a lui Manav.Il iubeste mult pe Manav dar Savita mama lui manav nu ii lasa sa traiasca fericiti.Si din cauza lui Shravani.Cica peste 22 de zile vor divorta.Manv si cu a Archana.

1 răspuns: