| Addaa1998 a întrebat:

Cine sunt actorii tai preferati din Suleyman Magnificul?

6 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Toti care mor la final.

| tania_5982 a răspuns:

Hey. Imi place de Suleyman si de Hurrem, le sta foarte bine impreuna. Tie?

| Addaa1998 explică (pentru tania_5982):

Da! Si mie!
Dar in ultimul episod m-a enervat Hurrem.De cand este femeie libera este foarte pusa pe sotii. Suleyman a dat-o afara din harem/serai, ma intreb acum ce se va intampla?

| tania_5982 a răspuns (pentru Addaa1998):

Cred ca va muri. Am vazut un fel de thriller al urmatorului episod si am vazut ca sultana mama a spus ca ii vrea viata si l-a pus pe Ibrahim s-o omoare si apoi a aratat-o pe Hurrem noaptea in padure cu Ibrahim si apoi a cazut (deci cred ca a omorat-o). Desi..., tinand cont ca e Hurrem, cred ca te poti astepta la orice de la ea.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cei din rolul principal

| MelyTheSwettGirl a răspuns:

Hurrem... big grin