| animatonic a întrebat:

Voi ce preferati:
Suleyman Magnificul?
Sau...
Pariu cu Viata?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Nu urmăresc niciunul... Dar cred că Suleyman e mult mai bun decât poponarii ăia din moment ce ţine de istorie.

17 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Pariu cu viata.

| Nucreeed a răspuns:

AMAN2 sunt de rahat..incearca breaking bad=D

| h3r a răspuns:

Nimic, sunt doar niște prostii! Mai ales rahatul ăla de Pariu.

| animatonic explică (pentru h3r):

In sfarsit! Tu gandesti la fel ca mine fata de Pariu cu Viata. Si despre Suleyman ma uit deoarece poate imi va fi de folos in viata fata de istorie.

| h3r a răspuns (pentru animatonic):

Tu știi.
Cât despre celălalt, s-o lăsam așa...

| SootheMySoul a răspuns:

Niciunul

| NoLiesJustLove a răspuns:

Pariu cu viata

| mia100??????? a răspuns:

Suleyman categoric

| QiCKaaTc a răspuns:

Cum poti alege Suleyman? Nu va-nteleg. Pariu cu Viata e mai acceptabil, dar Suleyman :o?

| MihàiEminèscù a răspuns:

Nu ma uit la niciuna, dar cred ca prefer Pariu cu viata, deoarece este un serial romanesc plin de actiune!
Tu? happy

| animatonic explică (pentru MihàiEminèscù):

Am observat ca multi alegeti Pariu cu Viata deoarece acolo este sex...etc. La ce va ganditi oameni buni> La prostii la care nu ne sunt de folos deloc>...

| MihàiEminèscù a răspuns (pentru animatonic):

Eu nu ma uit la pariu cu viatawinking

| MEandTHEWORLD a răspuns:

Pariu cu Viata

| MagiicGirlI a răspuns:

Suleyman Magnificul fara discutii

| perfectsmile12345 a răspuns:

Nici daca m-ar impusca nu m-as uita la Suleyman e un serial de pe timpul lui Pazvan. Pariu cu viata este asa mai pe placu tuturor cu sex cu una alta. Eu aleg pariu cu viata

| Cirstea_Claudia_1980 a răspuns:

Abele.Imi plac amandoua.Nu pot sa aleg.

| AncaAncu a răspuns:

Suleyman Magnificul