| Ramonica666 a întrebat:

Cine știe un film sau mai multe filme cu vampuri si dragoste.Ceva gen :Twilight. FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

True blood, the vampire diaries happy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Only Lovers Left Alive (2013).

| faramatania a răspuns:

Only Lovers Left Alive (2013),Midnight Son (2011),Kiss Of The Damned (2012),Vamps (2012),The Moth Diaries (2011),Fright Night 2:New Blood (2013),Byzantium (2012)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampirii si dragostea nu au ce cauta intr-un film.Vampiri si sexualitate, e altceva.
Vezi: Queen of the Damned
Astia de pe aici au uitat ca inainte de anii 2010, existau camere de luat vederi si se turnau filme.Dar cum mama ma-si sa poti, cand aprindeai focul cu cremene si se faceau iesiri la film dupa floricele dupa ce vanai sobolani cu arcul!?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The twins effect
http://www.youtube.com/watch?v=nNuuSsnxDBo&feature=kp