| Iuliiikkk a întrebat:

Cine umareste romanii au talent, cum vi se pare aceasta emisiune?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Mie imi place:X ca mai vin unii care chiar au talent si ma bucur dar mai vin si unii care...nu au niciunul si rad laughing
Imi place cum e Mihai Petre, el nu e chiar asa de dur, cand ai talent iti da Da cand nu ai NU mi se pare corect doar ca mai sunt ocazii cand este dur cu cei care nu au talent pentru ca se fac de ras si le spune ca este stupidlaughing

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Este emisiunea mea preferata la momentul oportun.
preferatul meu din juriu e andi love struck, dar si andra.
imi place si de smyley si pavel bartos.
si de oamenii care se iau de mihai petre rolling on the floor

| frumusik96 a răspuns:

E super tare emisiunea. sunt multe persoane care chiar sunt talentate, altele se fac si de ras. cea mai tare emisiune

| Bloodlines a răspuns:

Foarte tare emisiunea happy!

| Dana a răspuns:

Mie una imi place mult dar e si o parte care nu imi place:La unii nu arata tot arata asa repede ce faca ala si nu lasa pana tarmina s...ma rog.
Dar in rest e super!
DAca vrei sa dai si u un simplu click aici te rog http://fripta.com/u.php?user=Dana98

| IoanaTempah a răspuns:

O emisiune minunata, care a scos la iveala multe talente happy

Tie cum ti se pare?smug

O zi frumoasa :*

| oana1238105 a răspuns:

E suuuuuuuuuuuuuuuuuuper tare! unii chiar au talent dar babele chiar se fac de ras!

dar tu daca ai fi sa te duci acolo ce ai face(ai canta, ai dansa, ai picta, etc.)?

eu cred ca as dansa.

| dany7 a răspuns:

Este cea mai faina emisiunea pentru ca: poti vedea oamneni care chiar au talent, oameni care se mai incurca, numere de comedie(brigada 2/3 si Master Redlaughing) ) ba razi, ba plangi, ba esti uimit de ce vezi. Eu urmaresc in fiecare vineri la 20:30 :p

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Parca juriul ii copiaza prea mult pe cei de la X-Factor, American Idol etc.

| ionut_9568 a răspuns:

Mi-e mi se pare frumoasa emisiunea da Mihai este prea dur cu concurenti.

| Danutza_5627 a răspuns:

E tare emisiuneawinking. Sunt oamenii care chiar au talent si ne impresioneazabatting eyelashes. Bine, mai sunt si cei care se fac de ras, insa nu fac decat sa starneasca comicul si pur si simplu dau o picatura de umor emisiunii:-))...Deci chiar merita sa-ti petreci serile de vineri urmarind aceasta emisiunewinking.kiss

| Andreea_5022 a răspuns:

Este suuper tare emisiunea [mie mi-a placut cel mai mult "brigada 2/3]

Răspuns utilizator avertizat
| marylangdon a răspuns:

Emisiunea e ceea ce trebuie intr-o seara de vineri, dupa o saptamana grea de lucru (p-u maturi) iar una de scoala p-u adolescenti, vii si te asezi in fata televizorului si zimbesti de nu mai poti! Imi place emisiunea si celor care nu o vizioneaza le-as pronune sa faca asta pentru ca ROMANII AU TALENT! big grin

| Adda1708 a răspuns:

Cea mai tare emisiune... tongue