| RasenshurikeN a întrebat:

Cite seriale va avea Naruto Shippuden le-am vazut pe toate 260 mai sunt multe? Si urmatoarea denumire va fi Naruto Hokage nu?

Răspuns Câştigător
| roxystomp a răspuns:

Pai Seria Naruto Shippuuden se estimeaza la 300-400 de episoade. De asemenea exista un zvon ca va aparea Naruto Akippuuden care o sa aiba si ala 300-400 de episodelaughing

1 răspuns:
| criss7784 a răspuns:

Naruto Akippuden sau cum zici tu Naruto Hokage nu va exista.Eu cred ca seria NS va mai avea destule episoade deoarece razboiul va dura ceva si sigur vor mai baga si fillere.