| 12345654321 a întrebat:

Credeti ca ezra din pretty little liars este A?

Răspuns Câştigător
| BBnikki a răspuns:

Nu, nu cred ca este el.
http://www.youtube.com/watch?v=uHmClVytncA
In final se demonstreaza ca este o echipa A din care si Alison si Spencer fac parte, dar din cate imi amintesc el nu este inclus.

| LolyKissYou a răspuns (pentru BBnikki):

Nu trebuia sa zici crying nu mai are farmec sa ma uit acum laughing)

| BBnikki a răspuns (pentru LolyKissYou):

Aaaaa, mai face si Mona parte din A team laughing am uitat sa zic laughing macar sa zic complet daca am inceput laughing

| LolyKissYou a răspuns (pentru BBnikki):

De Mona stiam :p laughing

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Eu nu pot să cred, ar fi prea simplu (lipsit de imaginație), puțin stupid chiar, însă figura lui Ezra de la finalul ep.12, ce să spun, e derutantă (ca o reclamă ieftină), probabil că A are nevoie de o mască autentică, anti-aging și atunci a găsit chiar o soluție economică sau poate din contră, încearcă sentimentul eliberării, de orice fel de mască și așa i-a făcut puțin loc în echipa lui/ei.Nu,sincer,eu nu-l văd în această postură.

| khwewljewew a răspuns:

Este iubitul aleia laughing care e profesor.

| Hcaaa a răspuns:

Eu sincer cred ca el e. Adica de ce sa ne minta din nou producatorii ca atunci cu Toby sau Mona de exemplu? Povestea nu ar mai avea farmec si multa lume nu s-ar mai uita.