| Gruia_Alexandra_1993 a întrebat:

In Pretty Little Liars Ezra este,,A" sau el lucreaza pentru,, A"?

Funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

De fapt la momentul acesta Ezra este doar omul care a lezat iubirea Ariei prin mărturisirile pe care i le-a făcut, angoasele lui Spencer nu amplifică, dar nici nu diminuează așa zisul mister.Mai departe Aria pleacă incognito, ca să ce, să se răzbune pe ex A, sau să caute un alt A și miraculos l-a găsit pe Riley. Poate de vină să fie "B-26".Apoi interesant mi se pare biletul lui A ("I know you dug her grave.Now I'm digging yours/kisses A").Și să ne oprim aici, să nu săpăm mai departe.Ți se pare a fi Ezra acest misterios A, tocmai Ezra, care-i profesor de literatură engleză? Nu, serios, nu ne punem cu A.

2 răspunsuri:
| Dantexc a răspuns:

Fiecare are teoria lui, dar părerea mea este că Ezra este A. Ţii minte acel sfârşit de episod când fetele s-au întâlnit cu Alison după atâta vreme? Ea a dispărut atunci când a văzut că Ezra se apropie. Dacă el doar lucra pentru A, lui Alison nu i-ar fi fost atât de frică de el. În plus, el s-a enervat foarte tare atunci când a văzut că fetele i-au descoperit camera din Raverswood.

| Gruia_Alexandra_1993 explică (pentru Dantexc):

Dar Aria in episodul 22 sezonul 4 s-a dus la Ezra acasa si i-a dat un manuscris copia cartii sale... iar Aria a aflat ca mama lui Ali sa fie,, A'' si la sfarsitul episodului la Spencer in camera in spatele ei a pare mama luiAlison si apoi pleaca...deci inca nu se stie cine este,, A'' pentru ca apar prea multe posibilitati.