| MistaKe a întrebat:

Cum imi confectionez un costum ca al lui Sasuke plz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Green4Apple a răspuns:

In primul rand trebuie sa gasesti niste haine cat mai asemanatorae cu a le lui si dupa aia sa rogi un adult sa te ajute sa le modifici ca sa arate ca a le lui si gata.big grin

1 răspuns:
| laurik1315 a răspuns:

Cam greu de confectionat. Dca vrei primul lui costum ala cu panatloni albi si bluza albastra( pai ala e usor de confectionat) ai nevoie de o bluza albastra cu guler larg. pe spate trebuie sa ai semnul uchiha pe care poti sa-l pui la un magazin unde se printeaza haine (casta vreo 20 lei--atat am dat eu) si panatloni albi trebuie sferturi si desigut o aparatoare konoha, dar daca vrei pe ala din naruto shippuden... pai uite aici o imagine care e usor de copiat :http://www.cosplayfu.com/......hippuuden. Uite aici la punctul trei zice cate ceva despre cum sa-ti faci un costum sasuke( e in engleza) http://www.wikihow.com/Cosplay-Sasuke sper ca te-am ajutat