| Ramo137 a întrebat:

Cum pot vedea un serial pe HBO fara sa am cont sa platesc? Nu muncesc si nu imi permit abonament. Serialul mi-a fost recomandat de un psihoterapeut.
Dau funda

11 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Il cauti in diverse surse ale internetului, in diferite limbi, pana il gasesti.winking

| Ramo137 explică (pentru Celcestietot):

Am cautat dar nu se gaseste deloc

| Sofer a răspuns:

Exista și alte surse de unde poți vedea serialul fără sa îți iei abonament pe hbo sau Netflix.

| Dismally a răspuns:

Il descarci de pe internet.

| NotNamed a răspuns:

Ti.am dat mesaj privat.

| Theo94 a răspuns:

Scrie pe google: "numele serialului" online subtitrat.

| Ramo137 explică (pentru Theo94):

Nu se gaseste nicaieri, am cautat

| HandaSei a răspuns:

Păi în primul rând zi numele serialului... happy

| Ramo137 explică (pentru HandaSei):

Serial - in deriva. e romanesc

| Nicu3000 a răspuns:

Este perioadă de probă de 7 zile. Sau cineva care are deja cont îți dă acces permanent, pe un singur cont pot fi conectate 5 dispozitive.

| iustig a răspuns:

Si eu am incercat sa vad un serial de pe HBO GO online dar se pare ca nu se poate. Singurul ucru este sa-ti faci cont care va fi gratuit pentru o saptamana si sa il anulezi dupa.Sau daca ai abonament la HBO la TV poti vedea serialele acolo cand se difuzeaza.