| mauitlawrestling132 a întrebat:

E un serial dar nu stiu pe ce site freddy nightmares, sunt si filme vechi horror si serialul riget horror dar toate nu merg decat daca platesti, dar ce fac? Doar n-o sa platesc fiecare abonament in parte cate 30lei pe fiecare server si 2. daca fac cont la hbo am calitate mai buna chiar de nu am laptop de 4k sa -mi mearga? Pe hbo gasesc lord of the rings? Ce filme gasesc vechi gasesc?

1 răspuns:
| gabby78 a răspuns:

HBO Max oferă o calitate video de până la 4K, chiar dacă nu ai un laptop de 4K. Cu toate acestea, este important de menționat că vei avea nevoie de o conexiune la internet rapidă pentru a profita de această calitate.

HBO Max are o bibliotecă vastă de filme și emisiuni TV, inclusiv Lord of the Rings. În ceea ce privește filmele vechi, HBO Max are o selecție largă de filme horror din anii 1970, 1980 și 1990.

Iată câteva recomandări specifice pentru filme horror pe HBO Max:

The Exorcist (1973)
The Shining (1980)
Halloween (1978)
The Texas Chain Saw Massacre (1974)
Nightmare on Elm Street (1984)
Scream (1996)
Get Out (2017)
The Babadook (2014)
The Conjuring (2013)